PRVE MEDALJE SA TAKMIČENJA IZVAN BIH ZA PK SHARKS

Na plivačkom mitingu “KUP KRAGUJEVCA 2012” u organizovam u Kragujevcu ,trečem po veličini gradu u Srbiji,na kojem je  nastupio 41 klub sa preko 930 takmičara 5 zemalja Sharks je nastupio sa 12 predstavnika.Medalje za naš klub koje su ujedno i prve osvojene sa takmičenja izvan granica naše države donijeli su nam:

Asja Sabirović 50m kraul – bronzana medalja i 50 m leđno – srebrena medalja

Amar Karasalihović 50m delfin – bronzana medalja i 200 m mješovito – srebrena medalja

Mateo Todosijević 100m delfin – bronzana medalja

Ostali naši takmičari Iman Felah,Lamija Alihodžić,Lamija Oruč,Lana Todosijević,Iman Limo,Nejra Jerlagić,Aldemar Alikavazović,Mirza Subašić također su nas prestavljali veoma uspješno značajno popravivši svoja najbolja vremena.

Slike sa ovog takmičenja možete vidjeti u foto galeriji ili na fb stranici našeg kluba

Komentariši