Srdjan_i_Maksim_2019_BiH

DATUM: 20./21.07.2019. godine,

ORGANIZATOR: Plivački-vaterpolo klub “Leotar”, Trebinje,
BAZEN: SRC „Banje“, Trebinje, otvoreni bazen, 50m, 8 staza, temperatura vode 25 °C,
MJERENJE: Elektronsko,
BROJ DELOVA: Takmičenje se održava je iz dva dijela,
SATNICA:
SUBOTA:

  • 14:30 – Sastanak delegata i rasplivavanje,
  • 15:15 – Svečani defile i otvaranje takmičenja,
  • 15:30 – Početak takmičenja,

NEDJELJA:

  • 10:00 – Rasplivavanje,
  • 11:00 – Takmičenje,

STARTOVI: Takmičari su razvrstani po serijama od 8 plivača, po vrijednosti propisano prijavljenih rezultata. Najbolja grupa nastupa poslednja,
TIP TAKMIČENJA: Takmičenje je pojedinačno i ekipno,
PRAVO NASTUPA: Svaki takmičar ima pravo nastupa u 2 (dvije) discipline svakog dijela programa, ne računajući štafete,
NAGRADE:

  • Tri prvoplasirana takmičara u svim kategorijama nagrađuju se medaljama, tri štafete ( jedna štafeta po klubu),
  • Pobjednička ekipa dobija pehar (bodovi po ključu: 10,8,6,5,4,3,2,1, jedna štafeta po kategoriji se boduje dvostruko),
  • Zbir dva najvrednija rezultata (po dijelu jedan rezultat) u muškoj i ženskoj konkurenciji po FINA tablicama, biće posebno nagrađeni,

LISTA PRIJAVLJENIH TAKMICARA
ROK ZA PRIJAVE: Prijave dostaviti najkasnije do ponedeljka 15.07.2019

NAPOMENA :  Plivači koji žele nastupiti na ovom takmičenju,potrebno je da obavjeste trenere najkasnije do ponedeljka popodne,radi organizacije prevoza i smještaja za ovo takmičenje.
ON-LINE LINK/REZULTATI TAKMIČENJA/STARTNE LISTE
ODGOVORNOST: Klubovi ili pojedinci koji se prijave za takmičenje snose zakonsku i materijalnu odgovornost za zdravstvenu sposobnost prijavljenih takmičara, bez obzira na uzrast, pol i takmičarsku kategoriju,

KATEGORIJE:
K MUŠKI ŽENSKI
A 2009. i mlađi 2011. i mlađe
B 2007. i 2008. 2009. i 2010.
C 2005. i 2006. 2007. i 2008.
D 2003. i 2004. 2005. i 2006.
E 2001. i 2002. 2003. i 2004.
F 2000. i stariji 2002. i starije
PROGRAM TAKMIČENJA:
I dio I st Parth
Subota, 20.07.2019.godine
14:30h raspliv i tehnički sastanak varming up and tehnical meeting
15:30h takmičenje competition
DISCIPLINA POL KATEGORIJE DISCIPLINE
50m kraul M/Ž ABCDEF freestyle M/F
100m prsno M/Ž ABCDEF breaststroke M/F
50m leđno M/Ž ABCDEF backstroke M/F
100m delfin M/Ž ABCDEF butterfly M/F
200m slobodno M/Ž ABCDEF freestyle M/F
4×50m slobodno M/Ž A+B+C (APS) feestyle M/F
PROGRAM TAKMIČENJA:
II dio 2 nd Parth
Nedjelja, 21.07.2019.godine
10:00h raspliv varming up
11:00h takmičenje competition
DISCIPLINA POL KATEGORIJE DISCIPLINE
100m slobodno M/Ž ABCDEF freestyle M/F
50m prsno M/Ž ABCDEF breaststroke M/F
100m leđno M/Ž ABCDEF backstroke M/F
50m delfin M/Ž ABCDEF butterfly M/F
400m slobodno M/Ž ABCDEF freestyle M/F
200m mješovito M/Ž ABCDEF i.medley M/F
4×50m slobodno M/Ž D+E+F (APS) feestyle M/F

PROPOZICIJE (BiH/ENG)

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *